Skelbimų lenta, Nemokami skelbimai

728x90
Naujas skelbimas  

Pradžia > Paslaugos > Valymo paslaugos

Universalusmeistras.lt – valymo paslaugos Vilniuje


Veiksmas:     Siūlo


Universalusmeistras.lt – tai visi meistrai vienoje vietoje. Bet kokioje situacijoje, kurioje jums reikalingas meistras mes galime pasiūlyti jums savo srities profesionalą. Galbūt jums reikalingi plytelių klijuotojai, santechnikai ar telefonų taisytojai? Visus šiuos ir dar daugiau specialistų rasite mūsų tinklalapyje.
Viena iš teikiamų paslaugų – tai valymo paslaugos Vilniuje. Namų tvarkymas yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Daugiau ar mažiau turime prižiūrėti savo namų tvarką ir švarą. Tačiau ką daryti jeigu tam nėra laiko? Galbūt nemėgstate ar tingite tvarkytis? Kreipkitės į mūsų specialistus ir mes jums padėsime. Tinklalapis siūlo namų bei aplinkos tvarkymo, baldų, kilimų, langų, čiužinių valymo paslaugas bei kt.
Užsisakę valymo paslaugas pas mus, jūs galėsite būti visiškai ramūs, todėl, kad švara pasirūpinsime mes. Atsivežame savo įrangą ir valymui skirtas priemones. Jos visuomet pritaikomos pagal valomų daiktų paviršius. Valymo metu sugedus tam tikrai techninei priemonei dėl to rūpintis jums tikrai nereikės.
Nuo ko priklauso valymo paslaugos kaina? Deja, tikslaus atsakymo į šį klausimą nėra, kadangi kaina priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių. Kad tiksliau suprastumėte valymo paslaugų kainodarą, kviečiame pasiskambinti mūsų tinklalapyje nurodytais telefono numeriais.
Kodėl rinktis Universlausmeistras.lt valymo ekspertus? Esame profesionalūs, sąžiningi, darbą atliekame kokybiškai ir už prieinamą kainą. Patikėję valymo darbus mūsų specialistams galėsite ne tik mėgautis nepriekaištinga švara, bet ir sutaupysite daug laiko ir energijos. Mūsų komanda valymo darbus atlieka ne tik Vilniuje, bet ir už jo ribų. Ar Jūsų mieste atliekame valymo darbus, pasitikrinti mūsų tinklalapyje.
Vardas: universalus
Telefonas: +37052141324
El. paštas: universalusmeistrasskelbimai@yandex.com
Miestas: Vilnius
Nuoroda: www.universalusmeistras.lt/valymo-paslaugos-vilniuje/


Universalusmeistras.lt – valymo paslaugos Vilniuje Universalusmeistras.lt – valymo paslaugos Vilniuje Universalusmeistras.lt – valymo paslaugos Vilniuje
Komentarai (0)Komentuoti

Spausdinti
Netinkamas skelbimas
Skelbimas parodytas: 29

Skelbimo Nr. 24046
Patalpintas: 2019-08-03 19:55
160x600des

Sveikinimai, tostai | Kosmetika | Automobiliai | Kulturizmas | Turizmas Lietuvoje | Zinau Kaip | Receptai| AutoFanai|